Osvojte si některého z nalezenců v naší péči

 

Informace o kočičkách v naší péči najdete zde a pokud máte o některou zájem, kontaktujte nás prosím přes email Klatovskekocky@seznam.cz nebo přes náš profil na facebooku.

 

Podpořte nás

 

Finančním darem na základě darovací smlouvy. Přispět lze samozřejmě i bez darovací smlouvy přímo na náš účet.

 

bankovní spojení č. transparentního účtu: 2700643647/2010

 

Do poznámky k platbě prosím uveďte své jméno.

 

Finanční dar lze při splnění zákonem daných podmínek odečíst od základu daně z příjmů. Potvrzení Vám rádi na žádost vystavíme.

 

Staňte se členem spolku

 

Chcete přispívat pravidelným příspěvkem a aktivně se podílet na činnosti spolku? Staňte se jeho členem, zde si můžete si vytisknout a vyplnit přihlášku.

Vyplňenou přihlášku můžete poslat poštou na naši korespondenční adresu Hálkova 157, Klatovy, 339 01 nebo zaslat naskenovanou emailem na Klatovskekocky@seznam.cz

 

Výše členského příspěvku pro rok 2016 je 200,- Kč pro dospělé a 100,- Kč pro důchodce.

 

Zde si můžete přečíst stanovy našeho spolku.

 

Zapojte se jako dobrovolník

 

Nechcete se stát členem spolku? I tak se můžete zapojit do činnosti spolku osobně, jako dobrovolníci a pomáhat s plným nasazením v tom v čem jste dobří.

Nikdy není dostatek těch, kteří potřebné kočičce poskytnou dočasnou péči v domácím prostředí.

Podrobné informace pro zájemce o poskytutí  dočasné péče        .

Pokud si myslíte, že máte tuto možnost a rádi byste pomohli, kontaktujte nás a pokud potřebujete další informace, neváhejte se nás na cokoliv zeptat.

 

Pomoc s propagací

 

Chcete-li nás podpořit, přidejte si nás do podpisu ve Vašem emailu např. takto:

__________________________________

podporuji Klatovské kočky z.s.

https://klatovske-kocky.webnode.cz/
https://www.facebook.com/klatovske.kocky


Klatovské kočky z.s. můžete podpořit také prostřednictvím nákupu přes portál Givt.cz. Nestojí Vás to nic navíc! Jednoduše vyberete organizaci, které chcete přispět, e-shop, kde budete nakupovat a o příspěvek se pak postará prodávající, u kterého nakoupíte. Výběr obchodů je velký a stále se rozšiřuje, pod každým e-shopem hned vidíte kolik % na organizace přispívají. Můžete si do prohlížeče stáhnout i aplikaci, která Vám připomene, že se nacházíte na e-shopu, který část ze sumy Vašeho nákupu věnuje třeba nám. Najdete nás pod naším názvem Klatovské kočky z.s.

 

Děkujeme Vám za jakoukoliv pomoc.


Sbírky krmiva pro kočičky

 

Aktuálně jsou pořádány také sbírky krmiva pro kočičky, a to v prodejnách HAFAN Domažlická 25, Klatovy a ZVĚROKRUH v hypermarketu TESCO

Krmivo bude využito pro kočičky aktuálně umístěné u našich dobrovolníků nebo členů spolku, případné přebytky budou předány depozitu Žikov.

DĚKUJEME VÁM ZA PŘÍSPĚVKY

OBĚMA PROVOZOVNÁM DĚKUJEME ZA MOŽNOST SBÍRKY KRMIVA USPOŘÁDAT