PODZIMNÍ 2014

8.11.2014

1. umísťovací výstava opuštěných kočiček v Klatovech 

shrnutí výstavy od paní Hany Fuksové z žikovského depozita:

Úžasně se vydařila. Výstavy se zúčastnilo 13 kočiček z depozita Žikov a 1 z depozita spolku Klatovské kočky. Rovnou z výstavy odejelo do nových domovů 6 kočiček z depozita Žikov, a to koťata Macíček, Kuklíček, Cipísek, Violka, Tomášek a Kvido a pro další dvě si zájemci budoucí majitelé přijedou do depozita. Klatovské kočky vystavovaly nádhernou kočičku Bertičku, která pojede do nového domova příští týden. Žikovské kočičky vyrazily na výstavu v sobotu 8. 11. po sedmé zrána. Cestou byly vzorné až na Betynku, která hodně hlasitě protestovala, Ríšu, který nezvládal zatáčky a Káju, který povídal, že je už veliký kluk, že žádnou přepravku nepotřebuje a aktivně se z ní snažil dostat.
Překvapila a potěšila nás veliká účast a zájem o kočičky, takže zjara 2015 hodláme uspořádat další výstavu po zkušenostech už perfektně doladěnou.
Moc děkujeme Českému svazu chovatelů v Klatovech za možnost uspořádání výstavy, Českému svazu chovatelů v Sušici za zapůjčení klecí, Televizi FILMpro a Klatovskému deníku za prezentaci. Děkujeme dobrovolníkům, kteří pomáhali před výstavou, během výstavy, po výstavě a všem, kteří pomohli s transportem klecí a kočiček. Všichni jste byli úžasní:-) Děkujeme paní Milušce Sedláčkové, která nám k obědu dovezla výbornou pizzu. Moc děkujeme všem, kteří přišli a všem, kteří naší činnost podpořili finančně či něčím pro kočičky. Nejvíc ale děkujeme těm, kteří darovali některé z kočiček nový domov. Jako první se z domova ozval Kvido, prý má moc práce protože musí vše řádně prozkoumat a že ho domácí kočičí společnost přijala velmi vlídně.
Veliké poděkování vám všem a Klatovským kočkám z. s. za super spolupráci a paní doktorce MVDr. Lence Švejdové za veterinární dozor během výstavy a pomoc s transportem kočiček.

I my všem děkujeme a těšíme se někdy příště...

 

FOTKY Z VÝSTAVY 1

FOTKY Z VÝSTAVY 2